Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично! (голосов: 2, в среднем: 4,50 из 5)
Loading...

Вплив велосипеду на жіноче здоров’я

Велосипед може стати для дівчини справжнім другом: підняти настрій, допомогти схуднути і змусити легені працювати в повну силу. Навіть при неспішній прогулянці за годину спалюється близько 450 калорій! При їзді задіяні м’язи тазу, рук і спини, стегон, ніг і живота. Тому поліпшується рельєф фігури.

Користь для організму

Велоспорт – це активне тренування дихальної системи. Кров добре збагачується киснем і переносить його до клітин головного мозку, а також різних внутрішніх органів. Не відстає і серцево-судинна система.

  Здесь можно быстро найти то, что Вам нужно!
 

Витривалість організму підвищується. Але тут важливо не перестаратися, стомлюючи себе надмірними навантаженнями. Крім того, відбувається профілактика варикозного розширення вен. Кров краще циркулює, а вузли застою розсмоктуються. Активізується кровообіг в органах малого тазу. Як результат – знижується ризик жіночих захворювань і зникають проблеми з сечовим міхуром.

Краса фігури

дівчина-с-велосипедом Не менше жінки турбуються про красу. Їзда на велосипеді допомагає схуднути і сформувати фігуру. Підтягнуте тіло, укріплені м’язи ніг, швидкий обмін речовин, поліпшення зовнішнього вигляду стегон – всі ці зміни складно не помітити. Почасти позитивний вплив відбувається за допомогою кардіонавантаження. Швидка робота серця прискорює обмін речовин. Але й це ще не все! Активно задіюється нижня частина пресу, яку непросто натренувати простими способами.

Майже кожен м’яз тіла працює при їзді на велосипеді. М’язи ніг, сідниці, прес, поперек, стегна – всім їм доводиться попрацювати. Задіяні і руки. Підвищення сили і витривалості – лише одна сторона. Паралельно жінка худне, втрачаючи ненависні кілограми.

Позбавлення зайвої ваги

Велосипедний спорт підходить і для тих дам, які замучили себе різноманітними дієтами. Щоденні тренування допоможуть схуднути без зайвих страждань. Досить 45 хвилин на день, щоб позбутися від додаткових сантиметрів. Зі швидкістю 19 км / годину можна втратити від 600 кілокалорій.

Не змінюючи раціону, за рік легко позбутися від 6-8 кг. Нескладно досягти й істотнішого результату. Додатково слід подбати про правильне харчування. Але важливо пам’ятати: після прийняття їжі і перед їжею їзда на велосипеді протипоказана. Повинно пройти 1,5-2 години від прийому їжі.

Дівчатка, дівчата, жінки

велоздоровье Займатися велосипедним спортом можна з дитинства – 11-12 років. Але для дівчаток небажані занадто великі відстані. Досить долати до 10 км. Велоспорт дозволяє розвивати м’язи ніг. Але навантаження слід дозувати. І тоді ноги у юної леді будуть красивими і довгими.

Для дівчини заняття велоспортом гарні ще й тому, що це дозволить в майбутньому легше перенести вагітність і пологи. Жінки, які серйозно захоплюються велоспортом, повинні дотримуватися вуглеводної дієти. Фізичні навантаження варто контролювати, враховуючи частоту серцевих скорочень. Вона повинна складати не більше 226 уд/хв мінус вік.

Так що для дам – ​​одні плюси. Велоспорт дозволяє активно тренувати м’язи, схуднути, сформувати фігуру і підвищити витривалість організму. Щоб заняття приносили лише користь, головне – не перестаратися з навантаженнями. І тоді всі перераховані переваги велосипедистка відчує сповна.