Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично! (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...

Порівняльний огляд велосипедів дорогих і недорогих брендів

Велосипед- це стиль життя і спосіб виразити себе. У чому суть, як утворюються ціни, і від чого залежить вартість велосипедів? Іноді здається, що в цьому дуже складно розібратися, але ми детально пояснимо, на що треба звернути увагу при виборі, і як так виходить, що деякі велосипеди коштують дуже дорого, а деякі цілком доступні. Вдалий вибір велосипеда, не завжди залежить від дороговизни бренду, тому треба поставитися до процесу з усією відповідальністю. Почитайте, воно того варте.

Приймаючи рішення про придбання велосипеда, слід визначитися з фірмою-виробником. На ринку представлені дорогі бренди, наприклад Trek, Scott, і недорогі, такі як Comanche, Azimut та інші. У чому ж їх принципова різниця і чи варто платити більше?

При всій своїй універсальності, велосипед – це досить проста конструкція. Тому деталі і системи, їх функції в продукції недорогих і дорогих брендів суттєво не відрізняються. Винятком є дорогі марки таких виробників, як Cannondale або Specialized, в яких застосовуються системи амортизації власної розробки. При цьому, матеріали і технології, що використовуються при виробництві велосипедів, у виробників відрізняються, що може впливати на якість продукту.

Розглянемо механіку

Механічні частини велосипедів зазвичай виготовляються великими китайськими заводами, при цьому до велобренду вони не мають відношення. Таким чином, гальма або трансмісія працюватимуть абсолютно однаково на виробах різних брендів. Однак, тут необхідно звернути увагу на клас. На більш дорогі моделі встановлять деталі класом вище, ніж на дешеві.

• Читайте также:   Догляд за ланцюгом велосипеда

wheel Колеса – найважливіше в велосипеді

Колеса бюджетного велосипеда мало чим відрізняються від коліс велосипеда того ж рівня дорогого бренду. Практично на всіх моделях вартістю від 400 у.о. встановлюються якісні колеса з подвійними ободами і досить хорошими втулками. Вони прослужать довгий час і подолають багатокілометрові відстані.

Велосипедна гума, в чому суть?

Що стосується покришок, то тут ситуація кардинально інша. Виробники велосипедів рідко є виробниками гуми. Тому, навіть якщо на покришці виявлений відповідний логотип, це зовсім не означає, що її виготовив саме цей бренд. На велосипеди бюджетного класу практично завжди встановлюють покришки невисокої якості, важкі і з мінімальним захистом від пошкоджень.

Рама – це основа велосипеда.

delta- arantix Немає принципової різниці між рамами велосипедів дорогих і недорогих брендів. Зазвичай виробники байків закуповують рами на азіатських заводах і наносять свій логотип. Деякі фірми випускають свої рами, проте в якості металу і зварювання немає ніяких істотних відмінностей. Але це справедливо для відомих брендів – зовсім невідомі бренди дешевих велосипедів, які зявляються на один рік, закуповують рами не на фабриках, і якість металу там може бути дуже поганою.

Що ще є в велосипеді?

Такі компоненти, як сидіння, педалі і трубки, на які зазвичай наноситься логотип, майже завжди закуповуються на великих заводах Китаю. Завод гарантує їх надійність, проте на більш дорогих брендах встановлюються легкі деталі, на бюджетних – важкі.

Передня велосипедна вилка, комфорт і безпека.

Якщо ви бажаєте придбати велосипед з хорошою амортизаційною вилкою, то однозначно слід вибирати дорогий бренд, так як на дешеві байки ставлять вилки типу імітатора амортизатора. Це пов’язано з тим, що оптова вартість хорошої вилки починається від 150 доларів, а в роздріб їх продають по 250-300 доларів.

• Читайте также:   Огляд «Багато передач - багато бід?»

Які висновки можна зробити?

Велоцепь дорогаяЯк підсумок, можна зробити висновок, що бренд мало впливає на якість ровера. Бо всі відомі виробники роблять досить якісний продукт, бо інакще б вони не змогли конкурувати і існувати на ринку. По суті, бренд – це не стільки відображення якості виробу, скільки якості маркетингу і реклами і репутації.

При виборі велосипеда в першу чергу необхідно звертати увагу на модель і її характеристики – чим вищий клас конкретної моделі, тим якісніші деталі були використані при зборці велосипеду.

Таким чином, якщо ви не фанат логотипу, то замість велосипеда низького класу, але дорогого бренду, варто вибрати велосипед більш високого класу недорогого бренду. Не бійтеся читати правдиві відгуги, радитись з досвідченими велосипедистами, та обовязково тестуйте ваш велосипед перед покупкою.