Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично! (Еще нет голосов, оставьте первым)
Loading...

Red Bull Rampage 2016 найкрутіше екстремальне МТБ змагання

Red Bull Rampage 2016 найкрутіше екстремальне МТБ змагання

Related Post

  • No related post.

14 жовтня в Америці пройшов 11, за рахунком, Red Bull rampage – найсміливіше і небезпечніше змагання з фрірайду на гірському велосипеді. кращі райдери приїхали підкорювати небезпечні схили червоно-рудої пустелі Навахо в штаті Юта. Змагання проходять на схилах величезного каньйону Зайон- висота якого 800 метрів над рівнем моря.

Цього року організатори повернулися до початкового формату, який був на першому змаганні 2001 році. Вони відмовилися від дерев’яних помостів і надали учасникам можливість ганяти по трейлах, яких не торкалася рука людини, для більш близького єднання з природою. Хоча, команди підтримки спортсменів за тиждень перед змаганням лопатами і граблями будують траєкторії і лінії, які допомагають райдерам продемонструвати свої найкращі навики.

Полет МТБ Rampage
Red Bull Rampage

До списку учасників потрапили 12 осіб, яких було відібрано з минулого року за результатами змагання, і 9 спорцменів запрошених організаторами- всього 21 найкращих райдерів з усього світу. Задача – спуститися, показуючи гарну техніку їзди, ну і звичайно, не впасти … а впасти там є де. Судді з числа колишніх учасників змагання виставляють оцінки за підсумком 2-х днів і 2х спусків і вибирають найкращого.

Бані-хопи, затяжні стрибки, сальто, польоти в прірву на фоні Красивенного каньйону, небезпека, і кращі спортсмени планети – все це зробило Red Bull Rampage культовим івентом- це найбільш видовищна і очікувана подія року у світі екстремальних змагань.

А завдяки майстерній роботі операторів у нас є можливість занурюватися в цю атмосферу чистого адреналіну, гарної природи і захоплюватися рівнем володіння велосипеда.

Брендон Семенюкна RedBull Rampage
Брендон на RedBull Rampage

Цього року перемогу здобув 25-річний Брендон Семенюк (Brandon Семенюк). Він вже перемагав у цих змаганнях, коли йому було 17 в 2008 році. Його сім’я переїхала з України в Канаду, в містечко Вістлер в Північній Колумбії, де розташований відомий гірський велосипедний парк з трасами для фрірайду, тож місце проживання зобов’язує перемагати.

Отже, вмикайте HD якість в налаштуваннях YouTube, затримуйте подих, і насолоджуйтеся. А друге відео з GoPro гонщика дає можливість відчути адреналін і політати разом зі спортсменом. Тільки тримайтеся міцніше! Попереджуємо- якщо не вмієте їздити так- не повторюйте в домашніх умовах!

Переможний спуск

Відео з “кабіни” …..ух!