Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично! (голосов: 3, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...

Які тренажери використовують велосипедисти?

Велосипед для деяких людей є просто засобом пересування, для когось розвагою, а для мене став невід’ємною частиною життя. Але минулої зими я став все частіше замислюватися, як би проводити тренування, щоб не втратити до весни форму. Адже клімат у нас не тропічний, а для їзди по снігу і ожеледиці я не готовий. Тому вирішив переглянути варіанти різних тренажерів, які найкраще підійдуть для тренувань, коли погода чи пора року заважає їздити на велосипеді.

Звичайно, питання тренувань я міг би вирішити і простим абонементом в тренажерний зал, і там спокійно крутити велотренажер. Але це не підходить таким завзятим любителям їзди на велосипеді, як я. Довелось пройтися по просторах інтернету і поглянути, які зараз є тренажери для велосипедистів. Вибір виявився немаленьким, але я для себе нагледів кілька цікавих варіантів.

roller-machine Найпростішими, на мій погляд, є трейнери для велосипеду. Вони являють собою звичайні підставки під заднє колесо, які чинять опір вільному ходу.

Основною перевагою такого пристосування є те, що займатися можна на своєму велосипеді. І не виникає необхідності звикати до тренажера. Ще один плюс – трейнер майже не займає місця, а встановити в нього велосипед можна всього за кілька хвилин.

Ще одним цікавим для мене тренажером став велосипедний верстат. Це цікава конструкція, в яку також легко встановити свій особистий велосипед і крутити собі спокійно педалі. За допомогою такого велостанка можна регулювати навантаження, вибирати характер тренування. До того ж він займає мало місця.

Велосипедні верстати ділять на два види

  • Роллерний. Він являє собою раму, на якій знаходяться три довгастих ролика. Потрібно всього лише встановити на неї велосипед і намагатися втриматися. Такий верстат непогано імітує їзду на велосипеді, розвиває навички керування і збереження рівноваги. Крім них також добре тренується їзда по колії. Такий верстат добре підходить для роботи на баланс і відмінно покращує всі необхідні для їзди навички. Єдиним його недоліком можна назвати те, що більшість роликів не дають сильного опору, виправити це можна тільки перемиканням передач на велосипеді, а додатковий опір в комплект не входить. Тим більше що при роботі з ним необхідні певні навички їзди, щоб не злетіти з велосипеда.
  • Трейнер. Цей вид велостанка відрізняється більшою компактністю. Можливо, саме тому він більш поширений зараз. Він надає більше можливостей, але вимагає більше часу на установку.
• Читайте также:   Основні помилки при покупці велосипедного сідла

Непогано забезпечує гарне тренування для м’язів, які беруть участь при їзді на велосипеді, і гребний тренажер. Однак з ним краще бути обережним і займатися під керівництвом тренера. Для найзатятіших можна продовжити кататися на велосипеді всю зиму. Якщо немає велосипеда а ви живете в регіоні з м’яким теплим кліматом, як наприклад, в Криму, то хороший вибір взяти велосипед на прокат. Але продовжимо огляд тренажерів. Особливо мені сподобався і привів в повний захват Спінбайк. Як мені здається, це один з кращих тренажерів для любителів велосипедного спорту. Його система дозволяє створити дуже реальне велосипедне навантаження. Екстрене гальмування дозволяє не використовувати м’язову силу, що дає можливість трохи відпочити. У Спінбайка добре регулюються по різних сторонах кермо і сидіння. Підібрати для себе найбільш зручне положення зовсім нескладно.

Багато професійних велосипедистів тренуються на спінбайках в зимову пору року. Спінбайки вважаються професійними тренажерами, і створені вони були спеціально для тренувань велосипедистів. Кілька режимів його роботи допоможуть вибрати найбільш правильний для кожної людини індивідуально.