Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично! (голосов: 2, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

Як знайти час для велопоїздок

Для багатьох з нас надто загружений щоденний розклад є реальністю. Але експерти з питань психічного здоров’я погоджуються: одним із шляхів до кращого самопочуття є здатність знайти час та місце для чергового завдання — хобі, яке вам дійсно подобається. Дослідники сходяться у своїх поглядах на те, що хобі приносять в наше життя щастя і задоволення, а також дають можливість зупинитися і передихнути від щоденного напруження та стресу і неважливо, чим саме ви любите займатися – в’язати, 

обігрувати друзів за безтурботною партією в покер, грати на музичному інструменті чи їздити на велосипеді. Вони навіть можуть зробити нас більш продуктивними та захистити від вигорання. Але, звичайно, знайти вільну годину не завжди легко.

Втиснути велопоїздку між роботою та домом може бути досить проблематичним завданням, з яким стикаються багато велосипедистів – здається, завжди щось стає на заваді до якісного двоколісного часу.

Отже, нижче ми наведемо декілька порад для зайнятого велосипедиста про те, як максимально збільшити час на велопрогулянки.

Якщо ви вже їздите на роботу на велосипеді – добре, а якщо ні, починайте! Чому б не подумати про розширення вашого маршруту, що також може стати додатковим тренуванням. Навіть додавши всього 20 зайвих хвилин, ви побачите наскільки сильно зміниться ваше тіло всього через декілька тижнів.

Також можна спробувати переконати близьких вам людей пересісти на велосипеди і катати разом. Одним з найкращих способів по-справжньому насолодитися велопоїздкою зі своїми близкьмими – це їзда на тандемному велосипеді. Тандем являє собою найкращим еквалайзером, повністю зрівноважуючи розбіжності у фітнес-підготовці між пілотом та стокером.

Як тільки ви змиритесь з фактом, що виглядаєте трохи смішно та після кількох невдалих спроб стартувати, ми гарантуємо, що в результаті веселощів та задоволення, які ви отримаєте під кінець такої поїздки, вистачить ще надовго.

Якщо ж ви насправді не можете змусити себе виїхати на велосипеді, або цьому заважає погода, чому б не розглянути можливість створення власного «фітнес пекла» та не почати займатися в вдома.

Інтерактивні ігри, такі як Zwift, перетворили колись абсолютно нудні заняття на щось більш стерпне, дозволяючи учасникам змагатися з велосипедистами з усього світу. Все, що для цього потрібно – це велосипед, турбо, ролики або смарт тренер.

Ще одним варіантом можуть стати мікропоїздки від 30 хвилин до години протягом обідньої перерви. Спробуйте знайти спокійну ділянку дороги або велосипедну доріжку біля офісу і покататися там. Навіть така коротка поїздка додасть енергії та освіжить до кінця дня.

Також, можна спробувати прокидатися раніше. Це може бути досить складно, якщо ви не жайворонок, або ваші ранки вже й так загружені. Завести будильник на годину раніше в такому випадку настільки ж «приємно», як і пробити колесо на початку поїздки, але покатавшись на велосипеді ще до того, як прокинуться всі інші, допоможе вам підготовути до решти напруженого дня.

Проте, ніщо не освіжає так, як хороший сніданок та запашна гаряча кава після ранкової велопрогулянки. Для таких поїздок може знадобитися хороший набір ліхтарів, але сирі та сірі ранки забезпечать епічні умови поїздки, які стануть нагородою за те, що ви вибралися так рано із затишного та теплого ліжка.

Якщо ж жертвувати сном ви не готові, можна спробувати протилежне – виїжджати ввечері. Короткі зимові та весняні дні тільки посприяють цьому, а велопрогулянка після роботи допоможе розслабитися та забути про денні турботи. Якщо вам треба допомагати вдома близьким – домовтеся з ними та організуйте свій графік так, щоб у вас був один-два вільних вечори на тиждень.

Перед поїздкою перевірти безпечність обраного маршруту та підготуйте необхідне спорядження. Крім того, майте на увазі, що закінчивши поїздку, ви перебуватимете у збудженому стані протягом декількох годин, і, скоріше за все, заснути буде не так вже й легко. Заняття спортом зазвичай сприяють кращій якості сну, але вам треба буде почекати кілька годин, поки організм не заспокоїться. Майте це на увазі, якщо у вас багато планів на наступний день і вам треба гарно виспатися.

Знайшовши час на велопоїздку протягом дня чи тижня замість постійного очікування вихідних, ви гарантовано отримуватимете більше задоволення від щоденної рутини, покращите свою фізичну підготовку та навички.